Ćwierćfinał Ligi Mistrzów PGE Skra rozegra w hali "Energia"

2019-03-05 11:19:25

Ćwierćfinał Ligi Mistrzów PGE Skra rozegra w hali "Energia"

PGE Skra Bełchatów w ćwierćfinale Ligi Mistrzów zagra z Zenitem Sankt Petersburg. Emocjonująco zapowiadające się spotkanie z wicemistrzem Rosji zostanie rozegrane w hali "Energia", choć były plany aby była to łódzka Atlas Arena.

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 14 marca, na godz. 18. Mecz odbędzie się w hali "Energia", czyli w obiekcie, w którym PGE Skra rozgrywa spotkanie PlusLigi oraz Ligi Mistrzów w tym sezonie. Wielu kibiców dopytywało o ewentualną organizację meczu w łódzkiej Atlas Arenie, ale tym razem fani żółto-czarnych będą musieli przyjechać do hali Energia.

- Bardzo chcielibyśmy tradycyjnie rozegrać mecz Ligi Mistrzów w Atlas Arenie, ale w tym sezonie jest to niemożliwe ze względu na brak wolnych terminów. W żadnym z zaproponowanych przez nas dat łódzki obiekt nie jest dostępny. Bardzo żałujemy, bo kibice w Atlas Arenie zawsze dodawali nam skrzydeł i w tej hali przy kilkunastotysięcznej publiczności gra nam się bardzo dobrze, co zresztą było widać po naszych wynikach w ostatnich latach. Zapraszamy jednak kibiców z całej Polski do hali Energia, bo tutaj również nasi fani tworzą niezwykły spektakl i dla sympatyków PGE Skry spoza Bełchatowa atrakcją będzie przeżyć tak ważny mecz w jej domowej hali, gdzie na co dzień trenujemy i rozgrywamy spotkania PlusLigi - wyjaśnia Grzegorz Stawinoga, wiceprezes mistrzów Polski.

Sprzedaż biletów na mecz w Bełchatowie rozpocznie się we wtorek (5 marca) o godz. 14:00. W pierwszej kolejności zakupić je będą mogli osoby posiadających karnety. Szczegóły TUTAJ. Rewanżowe spotkanie odbędzie się natomiast 20 marca w Sibur Arena w Sankt Petersburgu. Mecz rozpocznie się o godz. 17.30 czasu polskiego.

fot. CEV

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 782761 odwiedzin