Udane rozpoczęcie sezonu Piotrka Niźnika. Wygrał zawody Pucharu Polski

2019-03-04 09:33:26

Piotr Niźnik wygrał pierwsze w tym roku zawody Pucharu Polski, które odbyły się w Lublinie. Nastolatek nie miał sobie równych w kategorii juniorów młodszych. Z kolei w młodzikach startował Bartłomiej Adamczyk.

Przypomnijmy, że na początku roku Piotrek otrzymał  otrzymał powołanie do młodzieżowej kadry narodowej we wspinaczce sportowej na rok 2019 - info TUTAJ.

Swe umiejętności potwierdził w Lublinie, gdzie wygrał zawody krajowego pucharu w konkurencji boulderingu. Już w eliminacjach zawodnik Bełchatowskiego Klubu Wysokogórskiego był najlepszy, co też zdołał potwierdzić w rundzie finałowej.

W kategorii młodzików startował drugi z zawodników BKW - Bartłomiej Adamczyk, który zajął szóste miejsce. Za tydzień (9 marca br.)  w w Tarnowskich Górach zaplanowano Puchar Polski w konkurencji prowadzenie.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 734727 odwiedzin