Rozpoczęła się sprzedaż biletów na sobotni mecz PGE GKS z Ruchem Chorzów

2019-02-25 13:26:31

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na sobotni mecz PGE GKS z Ruchem Chorzów

Po trzech miesiącach przerwy, ciężkich przygotowaniach, dziesiątkach treningów i meczach kontrolnych wracają rozgrywki 2 ligi, w których znajdująca się w czołówce drużyna PGE GKS Bełchatów rozpoczyna batalię o podium i lepsze jutro dla górniczego klubu.

Prowadzony przez trenera Artura Derbina bełchatowski zespół, w którego kadrze jest aż trzynastu zawodników o statusie wychowanka, czeka z niecierpliwością na pierwszy mecz rundy wiosennej i liczy na mocne wsparcie swoich kibiców. A ci mogą pomóc przede wszystkim jak najliczniejszą obecnością podczas każdego meczu.

W poniedziałek 25 lutego o godz. 9, wraz z drugą pulą karnetów, rusza sprzedaż biletów na pierwszy oficjalny mecz w 2019 roku na stadionie przy ul. Sportowej 3. W bardzo ciekawym pojedynku zmierzą się w najbliższą sobotę drużyny PGE GKS Bełchatów i Ruchu Chorzów.

Zaplanowana na 2 marca rywalizacja "Brunatnych" z "Niebieskimi" w ramach 22. kolejki 2 ligi rozpocznie się o godz. 17:00. Z chorzowianami toczone były przez lata pojedynki z Ekstraklasie i w Pucharze Polski. Teraz drużyny się w II lidze, co nie zmienia faktu, że zarówno na boisku jak i na trybunach zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, dlatego tego dnia Stadion Miejski powinien być mocno wypełniony, bo pojedynki naszego GKS z Ruchem to coś więcej niż zwykły mecz.
 
Ceny jednostkowych biletów na trybuny zachodnią (sektory C1 - C8) i północną (C4, C6, C10, C11) w porównaniu do jesieni nie uległy zmianom i w przypadku sympatyków z Kartą Kibica będą kosztować 1, 10 i 15 zł. Karnety na wszystkie siedem meczów kosztują z kolei 7, 60 i 90 zł. W przypadku karnetów "ulgowego" i "normalnego" jest zatem w tej cenie jeden mecz gratis.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety i karnety:
  • 25 - 26.02. w godz. 9 - 13      
  • 27.02. - 1.03.  12 - 17 
  • 2.03. od godz. 13
W dniu meczowym od godz. 15 otwarte będą także kasy stadionowe (B1 oraz C). Bramy stadionu będą otwarte od godz. 16:00. Posiadaczy kart SuperVIP i VIP klub zaprasza tradycyjnie na trybunę honorową przy budynku klubowym oraz sektor D5. Karta Kibica kosztuje 5 zł.

Przy okazji zakupu wejściówek na mecz z Ruchem Chorzów klub zachęca do nabywania biletów na kolejny ciekawy pojedynek PGE GKS Bełchatów z Górnikiem Łęczna, który odbędzie się już 9 marca o godz. 17:00.

Ceny biletów (trybuny C i D):

Bilety z Kartą Kibica:

15 zł – normalny
10 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy

Bilety bez Karty Kibica:

20 zł – normalny
15 zł – ulgowy
5 zł – dziecięcy
  • Trybuna wschodnia "młyn"
Bilety jednorazowe w preferencyjnej cenie na ”młyn” trybunę wschodnią będą do nabycia TYLKO poprzez przedstawicieli kibiców, od których przed meczami będzie można otrzymać voucher, uprawniający do kupna biletu na trybunę A (wschodnią) w kasach i Punkcie Obsługi Kibica. Ceny biletów: 10 zł (z Kartą Kibica) i 15 zł (bez Karty)
  • Szkoły
Aby grupa uczniów danej szkoły wraz z opiekunami mogła bezpłatnie wejść na stadion, wystarczy przesłać do klubu listę z danymi osobowymi uczestników wyjścia na mecz (imię, nazwisko oraz PESEL) na numer fax (44) 635 07 91 lub mailem na adres gks@gksbelchatow.com. Wchodzicie na trybunę północną, tzw. rodzinną przez bramofurtę od ul. Sportowej 3 do sektora D12.
Artykuł dodał: Informacja prasowa

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 782801 odwiedzin