We wtorek kolejne śniadanie Klubu Biznesu GKS Bełchatów. Trwają zapisy

2019-02-21 09:19:20

We wtorek kolejne śniadanie Klubu Biznesu GKS Bełchatów. Trwają zapisy

Już po raz czwarty Klub Biznesu GKS Bełchatów ma przyjemność zaprosić przedstawicieli firm na Śniadanie Biznesowe organizowane przez GKS "Bełchatów" S.A. w ramach projektu Partnerskie Kluby Biznesu. TUTAJ opisywaliśmy ostatnie śniadanie biznesowe.

Każda firma obecna na śniadaniu będzie miała okazję zaprezentować ofertę swojej firmy oraz opowiedzieć, jakich kontaktów biznesowych poszukuje. W wydarzeniu tym weźmie udział ok. 40 firm z naszego regionu, obecne będą także firmy zrzeszone w ogólnopolskim projekcie Partnerskie Kluby Biznesu. Często reprezentują je sami właściciele, co jeszcze bardziej ułatwi szybki kontakt w celach biznesowych.

Podczas spotkania, dzięki obecności przedstawiciela Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, uczestnikom przekazane zostaną informacje nt. pozyskiwania środków z funduszy europejskich. Będzie także stworzona możliwość uzyskania porad od pracowników Urzędu Skarbowego dotyczących zmian podatkowych w 2019 roku.

Śniadanie rozpocznie się w Hotelu Sport w Bełchatowie we wtorek 26 lutego o godz. 10:00. Koszt śniadania to 55 zł brutto. Dla członków Klubu Biznesu GKS Bełchatów oraz obecnych sponsorów klubu wstęp będzie bezpłatny. Zaproszenie ważne jest z rejestracją udziału w wydarzeniu na stronie pod poniższym linkiem.

LINK DO REJESTRACJI

Jeżeli masz pytania dotyczące formuły śniadania oraz tego, dlaczego warto na nim być prosimy o kontakt: w.rydz[at]gksbelchatow.com.

Klub Biznesu niesie za sobą wiele korzyści zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla organizacji sportowych. Nic dziwnego więc, że jego założyciele zachęcają wszystkich, którzy myślą o tym, by rozwinąć swoją działalność do wstąpienia do Klubu Biznesu. Warto też przyjść na spotkanie biznesowe i dokładniej zapoznać się z ideą Klubu. Przybycie na wydarzenie może wiązać się też z wieloma korzyściami dla reprezentowanych firm. Warto więc poświęcić kilka godzin na to, by wspólnie porozmawiać o tematach związanych z biznesem

Dlaczego warto być na Śniadaniu Biznesowym?

1. Poznasz członków Klubu Biznesu GKS Bełchatów
2. Poznasz zasady budowania nowych kontaktów biznesowych jakie będą obowiązywać w Klubie Biznesu
3. Będziesz mógł już teraz nawiązać nowe kontakty biznesowe

Plan spotkania:

  • 9:45 - 10:00 rejestracja gości
  • 10:00 - 11:00 - prezentacja Klubu Biznesu oraz prezentacja firm i zaproszonych gości. Każda z firm obecna na śniadaniu będzie miała możliwość zaprezentowania swojej firmy oraz jakich kontaktów biznesowych poszukuje
  • Od 11:00 - rozmowy biznesowe

Zarejestruj się już dziś! O tym, czy warto przystąpić do Klubu Biznesu, najlepiej przekonać się o będąc na naszym spotkaniu. Zareklamuj swoją firmę! Dla firm zainteresowanych jednorazową reklamą w formie stoiska z ofertą produktową zapraszamy do kontaktu: w.rydz[at]gksbelchatow.com

fot. Michał Antczak / GKS Bełchatów

Artykuł dodał: Informacja prasowa

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 782764 odwiedzin