Skra i GKS grają z WOŚP. Na licytacje trafiły bardzo cenne pamiątki!

2019-01-11 11:34:02

Skra i GKS grają z WOŚP. Na licytacje trafiły bardzo cenne pamiątki!

W najbliższą niedzielę odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W trakcie bełchatowskiego finału na licytacjach będzie można powalczyć o cenne pamiątki przekazane przez dwa największe sportowe kluby Bełchatowa - PGE Skrę i PGE GKS.

Siatkarski mistrz Polski przekazał do bełchatowskiego sztabu WOŚP koszulkę, piłkę oraz kalendarz z autografami całej drużyny. Dodatkowo, licytację tych fantów poprowadzi... Karol Kłos. Trwają też internetowe licytacje wyjazdu na mecz Ligi Mistrzów z zespołem PGE Skry Bełchatów, kolacji z Jakubem Kochanowskim oraz Kacprem Piechockim oraz złotego medalu za mistrzostwo Polski w sezonie 2017/2018.

Z kolei sympatycy GKS będą mogli wydać oszczędności np. na srebrny medal za udział "Brunatnych" w finale Pucharu Ekstraklasy bądź koszulkę z autografami. Z dobrej strony pokazał się również Daniel "Lisek Workout" Lis, który wykonał aż 1000 pompek na rzecz WOŚP, co miało także późniejsze przełożenie finansowe.

Bełchatowski sztab zaprasza na lokalny finał WOŚP pod Galerię Olimpia, gdzie przez cały dzień będzie wiele wyjątkowych atrakcji. Celem tegorocznej zbiórki jest zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

fot. Materiały prasowe

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 806437 odwiedzin