[VIDEO] Trener PGE GKS: Z tą porażką przyjdzie nam żyć trzy miesiące

2018-12-04 09:55:17

[VIDEO] Trener PGE GKS: Z tą porażką przyjdzie nam żyć trzy miesiące

Ostatnia w tym roku kolejka rozgrywek 2 ligi nie była szczęśliwa dla PGE GKS Bełchatów. Piłkarze z woj. łódzkiego niestety ulegli silnej w meczach domowych Skrze Częstochowa 0:1 (więcej o meczu TUTAJ). Trener Artur Derbin zdradził jakoby jego zespół tego dnia "nie był sobą".

- Mimo tygodnia pracy na sztucznej murawie, którą mamy u siebie do dyspozycji, niestety nie zaadaptowaliśmy się w optymalny sposób do tych nowych warunków. Mogę powiedzieć, że dziś nie byliśmy sobą. Brakowało nam właśnie tej płynności w atakach, gdzieś w tym pierwszym kontakcie mieliśmy problem z przyjęciem i podaniem. Paradoks polegał na tym, że w tej drugiej połowie, kiedy nasza gra wyglądała coraz lepie, straciliśmy bramkę i przegraliśmy ten mecz - mówił na pomeczowej konferencji trener Derbin cytowany przez oficjalny serwis internetowy PGE GKS.

- Wychodzę z założenia, że albo wygrywasz albo się uczysz i dzisiaj to będzie dla nas lekcja, z której przyjdzie wyciągnąć wnioski. Dziś boli podwójnie, bo przez trzy miesiące będziemy z tą porażką żyć. Powinna ona z drugiej strony dodać motywacji do większej pracy. Oczywiście nie ujmuję rywalowi, gratuluję drużynie Skry jej trenerowi zwycięstwa oraz ostatnich wyników. Widać, że ta drużyna okrzepła po słabszym początku - dodał szkoleniowiec górniczego klubu.

Poniżej skrót tego spotkania opublikowany przez kanał GKS TV.

fot. Adrian Mielczarski / GKS Bełchatów

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 780350 odwiedzin