[VIDEO] Artur Szalpuk: Mamy dosyć tego, co nam się przydarza

2018-11-28 08:25:33

PGE Skra Bełchatów przegrała niestety już dwa spotkania w trwających Klubowych Mistrzostwch Świata. Po porażce z Cucine Lube Civitanova przyszła druga, bardziej bolesna, z rosyjskim Fakieł Nowy Urengoj. - Nie mamy się zbytnio z czego cieszyć - przekonuje Artur Szalpuk.

Mistrzowie Polski mogli wygrać wtorkowe spotkanie. tym bardziej że mieli po swojej stronie piłki meczowe. - Trzeci set był świetnym podsumowaniem naszego dotychczasowego sezonu. Gramy bardzo nierówno. Szło już na 3:0, ale nie udało nam się dobić przeciwnika. Bardzo szkoda, że odpadamy z tego turnieju. Mieliśmy ogromną szansę na zwycięstwo i tak naprawdę nie mamy się zbytnio z czego cieszyć - mówi Szalpuk.

- Po prostu musimy już zacząć grać, bo wszyscy mamy dosyć tego, co nam się przydarza. Chcemy grać tak, jak przez pierwsze dwa i pół seta meczu z Fakiełem i żeby te przestoje się już zakończyły. Zostawiamy w stu procentach swoje serducha na boisku, a niestety nam nie idzie - dodaje przyjmujący PGE Skry.

Poniżej materiał telewizji klubowej Skry, w którym głos zabrali Szalpuk i Kamil Droszyński.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 661403 odwiedzin