Milad Ebadipour: Przed nami trudna droga

2018-11-14 19:45:00

Milad Ebadipour: Przed nami trudna droga

Milad Ebadipour to jeden z zawodników PGE Skry Bełchatów, który od początku sezonu prezentuje się dobrze. Irański przyjmujący podkreśla, że żółto-czarni jako mistrzowie Polski będą mieli trudną drogę w tym sezonie. - Przed nami długi i ciężki sezon - podkreśla.

- Wiem, że na początku sezonu nie graliśmy jak PGE Skra Bełchatów. Musieliśmy się jednak z tym pogodzić, bo przed nami długi i ciężki sezon. To normalne, że na początku czasami gra się słabiej, ale w przyszłości można to zmienić. Jestem pewny, że nam się to uda, bo czekają nas jeszcze rozgrywki Ligi Mistrzów i Klubowych Mistrzostw Świata - mówi zawodnik w rozmowie z oficjalnym serwisem mistrza Polski.

- W ubiegłym sezonie zostaliśmy mistrzami Polski i musimy zaakceptować to, że mamy bardzo trudny sezon. To wszystko zależy od nas. Oczywiście, możemy przegrać wszystkie spotkania i się tym nie przejmować. Ale my tacy nie jesteśmy. Musimy temu sprostać, bo jesteśmy mistrzami Polski. Zresztą, wszyscy mistrzowie to bardzo silne zespoły i nie będzie łatwych meczów, zarówno dla nas, jak i dla przeciwników. PlusLiga jest też dla nas bardzo ważna i tu też gra się trudno. Damy jednak z siebie wszystko, by zwyciężać w każdym meczu - dodaje Ebadipour.

Całość do przeczytania TUTAJ.

fot. PGE Skra Bełchatów

Artykuł dodał: Redakcja

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 780347 odwiedzin