Adam Setla nie zagra już w PGE GKS? "Sprawa jest w toku"

2018-11-01 10:58:38

Adam Setla nie zagra już w PGE GKS? "Sprawa jest w toku"

PGE GKS Bełchatów w środowy wieczór odpadł z Pucharu Polski po porażce z występującą w LOTTO Ekstraklasie Miedzią Legnica. Bełchatowianie zaprezentowali sie z dobrej strony, a zdaniem trener Artura Derbina "ta porażka wstydu nie przynosi".

- Ta porażka nam wstydu nie przynosi. To dla nas cenne doświadczenie zagrać z drużyną występującą w Ekstraklasie. Zabieramy to doświadczenie ze sobą na przyszłość. Wiedzieliśmy przecież, że grając z taki rywalem wiele sytuacji nie stworzymy. Dziś były tak naprawdę dwie, niestety żadnej z nich nie wykorzystaliśmy - mówił na pomeczowej konferencji opiekun górniczej drużyny.

- Kieruję słowa uznania dla trenera Derbina za to, jaki udało mu się tu zbudować zespół. Analizując mecze GKS Bełchatów widzieliśmy ogromny potencjał w grze obronnej tej drużyny. Wiedzieliśmy, że to zespół, który stracił najmniej bramek w II lidze. Dlatego też nam nie było dziś łatwo stworzyć sytuację pod ich bramką. Długo trwało zanim udało nam się zdobyć gola dającego ostatecznie awans - dodał Grzegorz Mokry, trener Miedzi Legnica.

Trener Artur Derbin skomentował także ponowną nieobecność w kadrze meczowej Adama Setli. Z naszych informacji wynika, że ten zawodnik może już nie zagrać w zespole PGE GKS. W tym sezonie ligowym zagrał on dziesięciokrotnie, za każdym razem wchodząc na boisko z ławki rezerwowych. - W tej chwili jeszcze nie komentuje tej decyzji. W najbliższych dniach będziecie mieli Państwo jakieś informacje. Sprawa jest w toku, także proszę mi wybaczyć, ale nie będę jej komentował - powiedział lakonicznie szkoleniowiec "Brunatnych".

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 858786 odwiedzin