Sportowcy z Nagrodami Prezydenta Bełchatowa. Otrzymało je ponad 70 osób

2018-10-30 14:40:36

Sportowcy z Nagrodami Prezydenta Bełchatowa. Otrzymało je ponad 70 osób

Wybitni sportowcy, ich trenerzy oraz osoby upowszechniające sport wśród dzieci i młodzieży zostały uroczyście nagrodzone w trakcie tegorocznej inauguracji Roku Kulturalno-Sportowego 2018/2019, które miało miejsce w sali teatralnej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie.

Dokładnie 71 osób związanych z bełchatowskim sportem otrzymało z rąk wiceprezydenta Łukasza Politańskiego certyfikaty potwierdzające przyznanie Nagrody Prezydenta Miasta Bełchatowa za wybitne osiągnięcia sportowe w 2018 roku. Wśród nich było 56 zawodników, 10 trenerów i 5 osób, które przyczyniły się do rozwoju sportu w mieście. W tej grupie były osoby reprezentujące różne dyscypliny sportowe, od piłki nożnej, siatkówki, lekkiej atletyki, tenisa ziemnego po kick-boxing, wspinaczkę sportową, taekwon-do i hokej na lodzie.

Wysokość nagród była uzależniona od wielu czynników, a wynosiła od 200 do 2000 zł brutto.

Nagrodę Prezydenta Miasta Bełchatowa za wybitne osiągnięcia sportowe w 2018 roku otrzymali:

  1. Jakub Domurad za wybitne osiągnięcia w boksie;
  2. Patryk Radoń za wybitne osiągnięcia w kickboxingu;
  3. Julia Grzelewska za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  4. Julia Grochulska za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  5. Mateusz Osowski za wybitne osiągnięcia w zapasach;
  6. Karolina Stępień za wybitne osiągnięcia w kolarstwie;
  7. Mateusz Książczyk za wybitne osiągnięcia w tenisie stołowym
  8. Tymoteusz Stemplewski za wybitne osiągnięcia w zapasach;
  9. Jakub Rzepecki za wybitne osiągnięcia w zapasach;
  10. Kacper Krawczyk za wybitne osiągnięcia w triathlonie;
  11. Magdalena Łaz za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  12. Iga Stus za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  13. Amelia Zochniak za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  14. Zuzanna Warnecka za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  15. Zuzanna Mielczarek za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  16. Martyna Mielczarek za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  17. Amelia Pawelus za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  18. Alicja Grześkowiak za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  19. Maja Madej za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  20. Oliwia Malinowska za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  21. Patrycja Lenart za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  22. Anna Olczyk za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  23. Artur Detko za wybitne osiągnięcia w kolarstwie;
  24. Urszula Sujecka za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  25. Marcin Marciniak za wybitne osiągnięcia w piłce siatkowej;
  26. Wiktor Nowak za wybitne osiągnięcia w piłce siatkowej;
  27. Sebastian Adamczyk za wybitne osiągnięcia w piłce siatkowej;
  28. Aniela Lis za wybitne osiągnięcia w trójboju siłowym;
  29. Szymon Woźniak za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  30. Marta Dudek za wybitne osiągnięcia w tenisie ziemnym;
  31. Henryk Kępiński za wybitne osiągnięcia w triathlonie;
  32. Marian Błaszczyk za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  33. Filip Kazimierczak za wybitne osiągnięcia w zapasach;
  34. Nikola Niepsuj za wybitne osiągnięcia w tenisie ziemnym;
  35. Dawid Filipek za wybitne osiągnięcia w piłce siatkowej;
  36. Mateusz Bak za wybitne osiągnięcia w piłce siatkowej;
  37. Patrycja Hałubińska za wybitne osiągnięcia w kolarstwie;
  38. Natalia Hejak za wybitne osiągnięcia w kolarstwie;
  39. Maja Naturalna za wybitne osiągnięcia w kolarstwie;
  40. Michał Oracz za wybitne osiągnięcia w tenisie stołowym;
  41. Armen Khoperia za wybitne osiągnięcia w hokeju na lodzie;
  42. Dominik Proszak za wybitne osiągnięcia w zapasach;
  43. Weronika Centka za wybitne osiągnięcia w piłce siatkowej;
  44. Mateusz Górny za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  45. Jacek Dawid za wybitne osiągnięcia w kickboxingu;
  46. Krzysztof Brezyna za wybitne osiągnięcia w tenisie ziemnym na wózkach;
  47. Ida Lis za wybitne osiągnięcia w trójboju siłowym;
  48. Filip Chrosta za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  49. Adam Patrzyk za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  50. Sebastian Link za wybitne osiągnięcia w kickboxingu;
  51. Sebastian Kwiatkowski za wybitne osiągnięcia w trójboju siłowym klasycznym;
  52. Oskar Łucki za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  53. Kacper Wośko za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  54. Michał Stawicki za wybitne osiągnięcia w lekkoatletyce;
  55. Amelia Dylewska za wybitne osiągnięcia w taekwon-do;
  56. Piotr Niźnik za wybitne osiągnięcia we wspinaczce sportowej;

Nagrodę Prezydenta Miasta Bełchatowa za wybitne osiągnięcia trenerskie oraz działalność sportową otrzymali:

  1. Radosław Kolanek za wybitne osiągnięcia trenerskie w piłce siatkowej;
  2. Michał Benben za wybitne osiągnięcia trenerskie w kickboxingu;
  3. Łukasz Mantyk za wybitne osiągnięcia trenerskie w lekkoatletyce;
  4. Adrian Teodorczyk za wybitne osiągnięcia trenerskie w piłce nożnej;
  5. Arkadiusz Żurawski za wybitne osiągnięcia trenerskie w boksie;
  6. Tomasz Wojciechowski za wybitne osiągnięcia trenerskie w lekkoatletyce/koszykówce;
  7. Marek Kwieciński za wybitne osiągnięcia trenerskie w piłce siatkowej;
  8. Andrzej Olczyk za wybitne osiągnięcia trenerskie w zapasach;
  9. Stefan Piasecki za wybitne osiągnięcia trenerskie w kolarstwie;
  10. Dominik Posmyk za wybitne osiągnięcia trenerskie w piłce siatkowej;
  11. Magdalena Sowała za upowszechnienie sportu wśród dzieci i młodzieży;
  12. Jarosław Nita za upowszechnienie sportu wśród dzieci i młodzieży;
  13. Małgorzata Szustakiewicz za upowszechnienie sportu wśród dzieci i młodzieży;
  14. Irena Molenda za upowszechnienie sportu wśród dzieci i młodzieży;
  15. Tadeusz Książczyk za rozwój tenisa stołowego w Bełchatowie;
fot. Miasto Bełchatów
Artykuł dodał: Informacja prasowa

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 640498 odwiedzin