Paweł Woicki obiecał, że zablokuje Kubę Kochanowskiego. Udało mu się?

2018-10-28 11:29:28

Paweł Woicki obiecał, że zablokuje Kubę Kochanowskiego. Udało mu się?

Mistrzowie Polski, siatkarze PGE Skry Bełchatów, przegrali drugie spotkanie w rozpoczętym sezonie Polskiej Ligi Siatkówki. Tym razem lepszy okazał się Indykpol AZS Olsztyn, który zdaniem rozgrywającego żółto-czarnych, rozegrał "fenomalny" mecz.

Siatkarze AZS Olsztyn ryzykowali w polu serwisowym, co przekładało się na zdobycze punktowe. Zdaniem rozgrywającego PGE Skry, Grzegorza Łomacza, w "Energii" zawodnicy z Olsztyna zaprezentowali się fenomalnie. - Drużyna AZS-u zagrała dziś bardzo dobrą siatkówkę, przentowała się bardzo ambitnie i popełniła niewiele błędów - mówił po spotkaniu gracz Skry.

Słowa Łomacza potwierdził były "sypacz" Bełchatowa, obecnie występujący w Olsztynie, Paweł Woicki. - Dziś to my zagraliśmy super mecz, a Skra uczyniła to jednak w środę, w Superpucharze. Zostawiła tam kawał zdrowia, fizycznie i emocjonalnie, dzisiaj im tej pary zabrakło. Nam na szczęście udało się to wykorzystać i z tego jesteśmy bardzo zadowoleni - powiedział Woicki.

- Potrzebujemy jeszcze trochę czasu, każdy dzień, każdy trening będzie nas zbliżał do lepszego poziomu gry. Jestem tego absolutnie pewny. Obecnie gramy trochę w kratkę i mam nadzieję, że jak najszybciej to się zmieni - dodał Łomacz. Z kolei rozgrywający olsztyńskiej ekipy przyznał, że siatkarscy mistrzowie świata z Bełchatowa muszą chwilę odpocząć od siatkówki.

- Dziś siatkówka może być im obojętna. Muszą naładować akumulatory, ale najgorze że nie mają na to czasu. Ja jestem rozczarowany, że nie udało mi się zablokować Kuby Kochanowskiego (uśmiech) Obiecałem sobe i jemu, że mi się to uda. Jednak jeszcze jeden mecz przed nami - śmiał się mierzący 182 cm wzrostu siatkarz, który poza Skrą grał m.in. w AZS Częstochowa, Transferze Bydgoszcz i sezon w Resovii Rzeszów.

Bełchatowian czeka teraz spokojny cykl treningowy, bez spotkania w środku tygodnia. W sobotę 3 listopada zagrają na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem (godz. 14:45).

fot. PGE Skra Bełchatów

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 858761 odwiedzin