Ostatnie dni zapisów na "Piętnastkę". Pokaźne nagrody finansowe dla najlepszych

2018-10-24 08:33:20

Ostatnie dni zapisów na "Piętnastkę". Pokaźne nagrody finansowe dla najlepszych

Niecałe dwa tygodnie dzielą nas od startu kolejnej edycji „Bełchatowskiej Piętnastki” (4 listopada). Liczba biegaczy, którzy wezmą w niej udział cały czas się zwiększa (obecnie jest to ponad 850 zapisanych), a najlepsi będą mogli liczyć na pokaźne nagrody finansowe. Tegoroczną nowością będą dwa dni pracy biura zawodów.

Organizatorzy w związku ze 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowali specjalną kategorię „Niepodległa” (więcej TUTAJ). „Bełchatowska Piętnastka” pobiegnie dokładnie tydzień przed głównymi uroczystościami przypadającymi na 11 listopada. W puli tej kategorii znajdzie się aż 5600 zł, zaś w pulach kat. OPEN i najlepszych bełchatowian 1800 zł. Tego dnia nagrodzeni zostaną także najlepsi biegacze Cyklu Biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.

Jednak zanim uczestnicy „Piętnastki” wybiegną na trasę będą zmuszeni odebrać pakiety startowe. – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom biegaczy, w tym roku biuro zawodów będzie funkcjonowało także w sobotę. Otworzymy ja na pięć godzin, od godz. 15. Dla osób, które zdecydują się załatwić formalności tego dnia, przygotowany zostanie konkurs z ciekawymi nagrodami – tłumaczy Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie. Niedzielna praca biura pozostaje bez zmian w porównaniu z poprzednimi edycjami, tj. godz. 8-11.

W trakcie odbioru pakietu startowego zawodnicy zobowiązani są do posiadania ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, w celu weryfikacji. Ponadto odbiór pakietu startowego w imieniu innego zawodnika jest możliwy tylko na podstawie podpisanej karty zawodnika zawierającej oświadczenia i/lub upoważnienia (załącznik nr 2 do regulaminu) oraz kserokopii dowodu osobistego zawodnika (do wglądu), w imieniu którego odbierany jest pakiet.

Zapisy elektroniczne prowadzone są do końca 29 października, po czym opłatę startową będzie można uiścić maksymalnie do końca 31 października. Jeśli limit przewidziany przez organizatorów (1250 osób) nie zostanie wypełniony, to zapisy będą możliwe także w dniu biegu – wówczas opłata wynosić będzie 100 zł. Więcej szczegółów odnośnie "Bełchatowskiej Piętnastki" na jej stronie internetowej TUTAJ.

fot. Materiały prasowe / Bełchatowska Piętnastka

Artykuł dodał: Redakcja

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 858779 odwiedzin