Juniorki LSKK najlepsze w Pabianicach

2018-10-03 15:32:11

Karolina Stępień i Natalia Krześlak wygrały w swoich kategoriach Kryterium Trzech Koron rozegrane w Pabianicach. Miejsce na podium zajęła także Maja Naturalna.

Ogólnopolskie Kryterium PTC Trzy Korony Pabianic padło łupem dwóch zawodniczek LSKK Lityński Bełchatów. Karolina Stępień okazała się najlepsza w gronie juniorek. W kategorii niższej, juniorek młodszych dwie zaowdniczki LSKK stanęły na podium. Pierwsze miejsce zajęła Natalia Krześlak, a trzecia była Maja Naturalna.

Wśród chłopców najbliżej podoium był Łukasz Nowicki, który w kategorii juniorów młodszych zajął piąte miejsce. 10. w tej kategorii był Piotr Nowak. Natomiast wśród juniorów 12. lokatę zajął Mateusz Wojtasik.

[ZOBACZ WYNIKI KRYTERIUM]

Jeszcze przed pabianickim kryterium sukces w mistrzostwach makroregionu młodzików w Bartoszewicach osiągnęła Natalia Hejak, która wygrała jazdę indywidualną na czas (WYNIKI).

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 658571 odwiedzin