[VIDEO] Skrót z drugiego wyjazdowego zwycięstwa PGE GKS

2018-10-01 12:48:18

[VIDEO] Skrót z drugiego wyjazdowego zwycięstwa PGE GKS

Trzeci mecz i wreszcie zwycięstwo drużyny PGE GKS Bełchatów na stadionie Gryfa Wejherowo. Bełchatowianie pokonali rywala po golu Damiana Michalskiego w jednej z ostatnich akcji meczu. Był to drugi wyjazdowy sukces "Brunatnych" w tym sezonie.

- Przyjeżdżając na tak trudny teren jak do Wejherowa trzeba być niesamowicie przygotowanym mentalnie. Można powiedzieć, że niemal jak na wojnę. Udźwignęliśmy ten ciężar i z tego powodu bardzo się cieszymy, dodatkowo dlatego, że wygraliśmy w takich okolicznościach zdobywając bramkę w doliczonym czasie. To był naprawdę mocny akcent, aczkolwiek to zwycięstwo jest mocno wypracowane - powiedział po meczu Artur Derbin, trener PGE GKS, cytowany przez oficjalny serwis klubu ze Sportowej.

- Mamy w drużynie zawodników, którzy skutki tego meczu muszą teraz odcierpieć. Wiem doskonale, jak smakuje porażka po bramce w ostatnich minutach. Z tym zmierzyć musi się drużyna z Wejherowa, my mamy to za sobą. Gratuluję chłopakom wytrwałości i pracy do samego końca. To zostało nagrodzone - dodał opiekun górniczej drużuny.

Poniżej skrót tego meczu z kanału GKS TV.

fot. Adrian Mielczarski / GKS Bełchatów

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 782761 odwiedzin