Grała IV liga. Zwycięstwo Włókniarza i niebywały pech Omegi

2018-09-13 11:24:30

W środę łódzcy IV-ligowcy rozegrali siódmą kolejkę rozgrywek. Ze zwycięstwa i trzech punktów cieszyli się piłkarze Włókniarza Zelów, którzy pokonali Ner Poddębice. Za to po raz drugi w przeciągu pięciu dni dwubramkową przewagę roztrwoniła Omega Kleszczów.

Włókniarz przed własną publicznością do przerwy prowadził z Nerem po bramkach Michała Pawelca i Błażeja Kaliskiego. W drugiej części gry udało się tę zaliczkę utrzymać, w wyniku czego po raz trzeci w tym sezonie zelowianie zdobyli komplet punktów. W sobotę zespół Tomasza Fiszera czeka mecz z Borutą Zgierz.

Gorzej prezentuje się sytuacja Omegi Kleszczów, która tylko raz schodziła z boiska w roli zwycięzcy. Podopieczni Marcina Zimocha byli bliscy triumfu w weekend, kiedy to prowadzili 2:0 z KS Kutno (porażka 2:3) oraz w środę gdy podobny rezultat mieli po 45. minutach w Sieradzu. Jednak tamtejsza Warta po przerwie nie dość, że odrobiła stratę, to jeszcze zdołała powiększyć swój dorobek o dwa kolejne gole.

Poniżej retransmisja tego spotkania.

IV liga, gr. łódzka (7. kolejka):
* Włókniarz Zelów - Termy Ner Podddębice 2:1 (2:0)
bramki dla Włókniarza: Michał Pawelec, Błażej Kaliski

* Warta Sieradz - Omega Kleszczów 4:2 (0:2)
bramki dla Omegi: Bartłomiej Saternus, Krzysztof Kowalski

Omega: Wiśniewski - Szaniec, Grzywiński, Pałyska, Kuliberda,Tomesz (81’ Mateusz Roczek), Saternus, Szewczyk, Paweł Kowalski, Serafin (70’ Ociepa), Krzysztof Kowalski

(11. Włókniarz Zelów 9 [3-0-3] 8:8; 13. Omega Kleszczów 5 [1-2-4] 14:18 [zwycięstwa-remisy-porażki], bilans bramek))

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 580871 odwiedzin