Kolarki LSKK Bełchatów zdominowały uliczne kryterium

2018-09-11 12:31:34

Bełchatowskie kolarki z LSKK Bełchatów z bardzo dobrej strony zaprezentowały się na XIV Ogólnopolskim Kolarskim Kryterium Ulicznym w Imielinie. Nasze zawodniczki dwukrotnie wygrały wyścig w swojej kategorii wiekowej oraz zajęły trzecie miejsce.

W Imielinie wystartowały Natalia Krześlak, Maja Naturalna, Natalia Hejak oraz Karolina Stępień. Pierwsza z nich wygrała klasyfikację w kat. juniorka młodsza (dystans 8 km) z czasem 15:52 s, a trzecia była Maja (strata 25 s), która wjechała na metę z liczną grupą innych kolarek. Z kolei strata Natalii do liderki to niecała minuta. Za to w juniorkach, gdzie do przejechania był dystans 9 okrążeń o długości 2 km najlepsza była Karolina Stępień przed Dominika Włodarczyk (MLKS Wieluń) i Weroniką Grosicką (WLKS Krakus).

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 580845 odwiedzin