"Sportowy Bełchatów" to nowa inicjatywa kibiców GKS Bełchatów

2018-09-06 17:00:25

"Sportowy Bełchatów" to nowa inicjatywa kibiców GKS Bełchatów

Kibice GKS Bełchatów skupieni w nowo powstałym Stowarzyszeniu Sportowym "GKS Torfiorze" Bełchatów chcą zachęcić lokalną społeczność do aktywności fizycznej poprzez zajęcia sportowe. - Nasza oferta treningów skierowana jest głównie do dzieci i młodzieży, ale nie tylko - przekonują nas w rozmowie.

3 września od zajęć mieszanych sztuk walki (MMA) rozpoczęto inicjatwę otwartych zajęć sportowych, które skierowane są do wszystkich chętnych, w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Informacje o trenerach są dostępne na fanpage stowarzyszenia. Odbywają się one w salce fitnnes oraz salce zapasów trybuny północnej Stadionu Miejskiego.

- Na ten moment odpłatność to 20 zł miesięcznie, ale docelowo chcemy aby były one bezpłatne. Głównie z tego powodu złożyliśmy wniosek do Budżetu Obywatelskiego, w którym nasz projekt widnieje na drugim miejscu pod nazwą "Sportowy Bełchatów" - tłumaczą nam przedstawiciele stowarzyszenia.

- Spodziewamy się dużego zainteresowania, szczególnie wśród ludzi, których nie stać na prywatne siłownie czy kluby sztuk walki. Za całym przedsięwzięciem stoimy my, kibice. Chcemy w ten sposób stworzyć alternatywę dla ludzi, którzy nie chodzą na mecze, a kochają sport. Aby jednak nie mieszać spraw kibicowskich ze sportowymi, założyliśmy nowe stowarzyszenie - kończą.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 831513 odwiedzin