Trwa sprzedaż karnetów na mecze GKS. Ceny zachęcają do kupna

2018-08-07 19:49:26

Trwa sprzedaż karnetów na mecze GKS. Ceny zachęcają do kupna

Jeszcze do soboty kibice PGE GKS Bełchatów mogą zakupić karnety na spotkania rundy wiosennej sezonu 2018/2019 2 ligi. Sprzedawane są one w niezwykle niskiej cenie, dlatego warto rozważyć ich zakup. Swoje abonamenty w dalszym ciągu dystrybuują najzagorzalsi fani "Brunatnych".

Drugi z dziesięciu domowych meczów 2 ligi drużyny PGE GKS Bełchatów już w najbliższą sobotę. Po dwóch wyjazdowych remisach i sukcesie z Siarką Tarnobrzeg przed własną publicznością, tym razem na Sportową przyjedzie beniaminek - Skra Częstochowa.

Pojedynek ze Skrą rozpocznie się w sobotę 11 sierpnia o godz. 19:00, a liczba dostępnych miejsc dla kibiców wynosić będzie 2.156. Ceny wejściówek w zależności od trybuny, rodzaju bądź posiadania Karty Kibica są dostępne w cenach od 1 do 20 zł. Jednocześnie prowadzona jest sprzedaż karnetów na wszystkie jesienne mecze. Tutaj ceny kształtują się od 10 do 120 zł.

Zaś w wyniku ustaleń pomiędzy klubem a przedstawicielami grup kibicowskich i Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze" ustalono preferencyjne ceny karnetów na trybunę wschodnią dla aktywnych, dopingujących kibiców. Cena karnetu na tzw. "młyn" na cały sezon wynosi jedyne 80 zł. Karnet w tej cenie można nabyć TYLKO w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów, zlokalizowanym na stadionie na tyłach trybuny północnej. Dystrybucją karnetów na trybunę wschodnią zajmują się kibice, by abonamenty w tak preferencyjnych cenach trafiły tylko do fanów aktywnie zaangażowanych w doping.

Wszystki szczegóły związane ze sprzedażą biletów i karnetów dostępne są TUTAJ.

fot. Adrian Mielczarski / amielczarski.com

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 736848 odwiedzin