Skra z końcem sierpnia zaprasza na wspólne wakacje

2018-08-03 00:11:45

Skra z końcem sierpnia zaprasza na wspólne wakacje

PGE Skra Bełchatów zachęca do wzięcia udziału w drugiej edycji "Wakacji z PGE Skrą" dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 16 lat. To wydarzenie odbędzie się w dniach 27-31 sierpnia 2018 roku w hali Energia, a w trakcie trwania wakacji podopieczni będą mogli trenować ze sztabem szkoleniowym oraz spotkać się z siatkarzami Skry.

Przed rokiem w pierwszej edycji "Wakacji z PGE Skrą" udział wzięło 25 dzieci. Najmłodsi nie tylko trenowali i spotykali się z zawodnikami, ale również zwiedzili klubowe pomieszczenia, do których na co dzień kibice nie mają dostępu, a także klubowym autokarem wraz z siatkarzami Skry wybrali się na wycieczkę do Elektrowni Bełchatów.

Każdy, kto ukończy takie wakacje, otrzyma na pamiątkę dyplom i klubowe gadżety. Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w tego typu wakacjach proszeni są o przesłanie pracy konkursowej w dowolnej formie (opowiadanie, wiersz, rymowanka, wideo, zdjęcia itp.), w której przekonają jury, że to właśnie oni powinni spędzić końcówkę wakacji z siatkarzami PGE Skry Bełchatów. Prace wysłać należy na adres mailowy: marketing@skra.pl, wpisując w temacie "Wakacje z PGE Skrą". Wszystkie prace można wysyłać do 17 sierpnia bieżącego roku. Spośród wszystkich zostanie wybrane 20 najlepszych prac. Klub informuje, że nazwiska dzieci, które zakwalifikują się do "Wakacji z PGE Skrą" opublikowane zostaną do 20 sierpnia, na stronie www.skra.pl. PGE Skra Bełchatów podopiecznym nie zapewnia wyżywienia i noclegu.

fot. www.skra.pl

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 736813 odwiedzin