Udana prezentacja drużyn PGE GKS. Dopisała pogoda i frekwencja

2018-07-28 09:44:06

Udana prezentacja drużyn PGE GKS. Dopisała pogoda i frekwencja

PGE GKS Bełchatów w całej okazałości zaprezentował się mieszkańcom Bełchatowa i okolic. W piątkowy wieczór biało-zielono-czarna rodzina opanowała serce miasta - pl. Narutowicza, gdzie miał miejsce Piknik Rodzinny połączony z prezentacją drużyn.

Ta cykliczna impreza, organizowana dla kibiców i zawodników "Brunatnych" przez GKS "Bełchatów" S.A., Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze" i ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów, ponownie dała możliwość poznania bliżej wszystkich roczników trenujących przy Sportowej.

W piątek pl. Narutowicza tętnił energią "Torfiorzy" oferując m.in. wielkie "dmuchańce", zabawę z Mamutem, mini boisko do piłki nożnej, namiot Sektora Rodzinnego, w którym najmłodsi mieszkańcy mogli miło i aktywnie spędzić czas, wspólne malowanie flagi – sektorówki przygotowanej przez kibiców, namiot z klubowymi produktami, namiot z gadżetami kibicowskimi a wszystko oprawione było muzyką serwowaną przez DJ-a.

Punktem głównym wieczorem były prezentacje drużyn sekcji piłkarskich od rocznika 2011 do juniorów starszych 2000-2001, po których na scenę plenerową przy PGE Gigantach Mocy wyszedł pierwszy zespół PGE GKS z trenerem Arturem Derbinem na czele. Wśród 23 zawodników zobaczyliśmy aż dwunastu wychowanków "Brunatnych".

Po wypowiedziach prezesa Wiktora Rydza, trenera Artura Derbina i kapitana Patryka Rachwała wszyscy wstali, by wysłuchać i zaśpiewać hymn klubu w zaprezentowanym po raz pierwszy wykonaniu Pawła Bauera i jego towarzyszy uczestniczących w warsztatach wokalno-muzycznych. Po tym mocnym akcencie drużyna zeszła spotkać się bezpośrednio ze swoimi fanami.

inf. własna / Biuro Prasowe GKS Bełchatów
fot. Adrian Mielczarski / amielczarski.com

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 736836 odwiedzin