[VIDEO] Przy Sportowej zadowoleni z wyjazdowego remisu

2018-07-22 23:15:23

[VIDEO] Przy Sportowej zadowoleni z wyjazdowego remisu

PGE GKS Bełchatów bezbramkowo zremisował z Pogonią Siedlce w spotkaniu 1. kolejki sezonu 2018/2019 rozgrywek 2 ligi. - Z przebiegu całego meczu z tego jednego punktu jesteśmy zadowoleni - mówił po meczu trener "Brunatnych", Artur Derbin.

TUTAJ dostępna jest relacja z tego spotkania. - Jeszcze przed tym meczem nasz stosunek punktowy wynosił -2, więc bardzo chcieliśmy ocieplić klimat w Bełchatowie i z takim zamiarem tutaj przyjechaliśmy, z pewnym planem na mecz. W pierwszej połowie z premedytacją oddaliśmy inicjatywę gospodarzom, natomiast mocno skupiliśmy się na grze w defensywie. W drugiej części spotkania ten mecz już był wyrównany, aczkolwiek z przebiegu całego meczu z tego jednego punktu jesteśmy zadowoleni. Pierwsze koty za płoty i liczymy, że w meczu za tydzień u siebie już ten bilans będzie już plusowy - mówił na pomeczowej konferencji Derbin, cytowany przez oficjalny serwis GKS.

W sobotę o godz. 19 na ekipę ze Sportowej 3 czeka pojedynek z Siarką Tarnobrzeg, która w minionej serii gier pokonała Ruch Chorzów 1:0. Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, a Punkt Obsługi Kibica będzie pracował według następującego harmonogramu:

  • 23-25.07. 12-16
  • 26-27.07. 13-17
  • 28.07. (mecz) od godz. 13

fot. Adrian Mielczarski / amielczarski.com

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 736806 odwiedzin