Sparingowy remis PGE GKS z Lechią Tomaszów

2018-07-07 21:23:21

PGE GKS Bełchatów zremisował z Lechią Tomaszów Maz. 1:1 w czwartym sparingu letniego okresu przygotowawczego. Sztab "Brunatnych" testował na boisku siedmiu piłkarzy.

22 piłkarzy sprawdził w sobotnim sparingu Artur Derbin, trener PGE GKS Bełchatów. siedmiu z nich to gracze testowani - bramkarze: Patryk Królczyk i Maciej Wierzbicki, pomocnicy: Paweł Czajkowski, Mateusz Stryjewski, Przemysław Mizgała i Rafał Parobczyk oraz napastnik Adam Setla.

W testowym meczu z Lechią Tomaszów Maz. padł wynik 1:1. Gola dla "Brunatnych" strzelił Hubert Berłowski, który dobił strzał Bartłomieja Bartosiaka. Goście wyrównali w doliczonym cc zasie gry.

Z powodów zdrowotnych nie mogli zagrać Hubert Tylec i Michał Lewandowski. Mateusz Stryjewski i Marcin Ryszka. Ich kontuzje są diagnozowane.

Był to czwarty sparing PGE GKS tego lata, po zwycięstwie z Piastem Gliwice, porażce z GKS Katowice i remisie z Odrą Opole. W piątek, 13 lipca "Brunatni" grają ostatni sparing, w Łodzi przeciwko ŁKS. Pierwszy mecz sezonu 2. ligi już 221 lipca z Pogonią Siedlce na wyjeździe.

PGE GKS Bełchatów - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:1
1:0 Hubert Berłowski (75’)
1:1 Eryk Rakowski (90.+3’)

PGE GKS, I połowa: Patryk Królczyk - Mikołaj Grzelak, Damian Michalski, Mariusz Magiera, Mateusz Szymorek - Paweł Czajkowski, Patryk Rachwał - Mateusz Stolarczyk, Przemysław Mizgała, Mateusz Stryjewski (33. Emile Thiakane) - Adam Setla.
II połowa: Maciej Wierzbicki - Marcin Sierczyński, Marcin Grolik, Mariusz Magiera (67. Damian Michalski), Marcin Ryszka (60. Mateusz Szymorek) - Mikołaj Bociek, Bartłomiej Zieliński - Bartłomiej Bartosiak, Rafał Parobczyk, Émile Thiakane - Hubert Berłowski

Lechia, I połowa: Piotr Bukowiecki - Kamil Tlaga, Kamil Cyran, Patryk Walasek, Piotr Kornacki - Rafał Nowak, Bartłomiej Cieślik, Artur Golański, Łukasz Bocian, Marcin Mirecki - Bartłomiej Maćczak
II połowa: Jakub Paduch - Patryk Jakubczyk, Bartłomiej Cieślik, Patryk Walasek, Eryk Rakowski - Kacper Przedbora, Maciej Witczak, Itu Nkwana, Łukasz Sapieja, Rafał Nowak - Bartłomiej Maćczak.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 514218 odwiedzin