Przeciętny start Kacpra Krawczyka w Mistrzostwach Polski w triathlonie

2018-06-27 00:32:33

Przeciętny start Kacpra Krawczyka w Mistrzostwach Polski w triathlonie

Kacper Krawczyk wziął udział w Mistrzostwach Polski w triathlonie na dystansie sprinterskim, które odbyły się w Suszu. Bełchatowianin w kategorii wiekowej do 24 lat zajął 11. miejsce. - Jest niedosyt, ponieważ celowałem w swojej kategorii wiekowej w czołową "6" - mówi zdegustowany 20-latek.

W całych zmaganiach na dystansie sprinterskim udział wzięło około 460 zawodników. Krawczyk w kategorii open uplasował się na 55. pozycji. - Za mną ciekawy start i zdobyte kolejne doświadczenie. Wstępnie wiem, co zaważyło o moim słabszym występie. Nadal muszę ambitnie pracować, aby wrócić lepszym za rok - tłumaczy bełchatowianin.

Zapytaliśmy Kacpra o przyczyny jego słabszego występu. - Popełniłem wiele drobnych błędów. Nie jestem jeszcze na tyle mocny, aby wygrać, ale wiem, że czołowa szóstka była w zasięgu moich możliwości. Niestety na dystansie sprinterskim nie ma miejsca nawet na małe błędy, a ja ich popełniłem za dużo - relacjonuje w rozmowie z naszym serwisem Kacper.

Przed zawodnikiem kilka dni odpoczynku, ale już 30 czerwca bełchatowianin weźmie udział w triathlonie 1/4 w sztafecie w Jeziersku. Dla Krawczyka będzie to start treningowy przed dwoma ważnymi dla niego imprezami sportowymi. - 15 lipca jadę na maraton pływacki do Sieradza, a 22 lipca walczę u siebie w Bełchatowie w triathlonie, gdzie nie ukrywam, że chciałbym mocno powalczyć - zaznacza 20-latek.

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 707428 odwiedzin