Lisek powrócił i ma się dobrze. Jest w najlepszej "8" w kraju

2018-06-25 13:59:22

Lisek powrócił i ma się dobrze. Jest w najlepszej "8" w kraju

Po rocznej przerwie spowodowanej ciężką kontuzją kolana do udziału w zawodach powrócił Daniel Lis. Kalistenik z Bełchatowa zajął wysokie 6. miejsce w zawodach THIS IS STREET WORKOUT vol. 3, które odbyły się w Trzebnicy.

W całej stawce znalazło się 30 najlepszych zawodników w kraju, a Daniel porażkę poniósł dopiero w półfinale, gdzie po kontrowersyjnej decyzji sędziowie uznali wyższość rywala. - Przygotowywałem się od dwóch miesięcy maksymalnie, jak tylko było to możliwe, zawody były bardzo ciężkie, ponieważ startowała sama czołówka polskich zawodników. Przeszedłem pierwszy etap, a następnie odbywały się walki. Pierwszą z nich z mocnym rywalem wygrałem, ale niestety drugi pojedynek w trzeciej dogrywkowej rundzie przegrałem i tym samym zostałem w gronie ośmiu najlepszych zawodników w Polsce. Jest to wielki sukces, ponieważ forma jest najlepsza, jaką miałem do tej pory - zaznacza 26-latek. - W tej imprezie dałem z siebie, tyle ile mogłem - dodaje Daniel.

Lisek po zawodach miał zaledwie jeden dzień na regenerację. Już od poniedziałku zaczął on przygotowania do kolejnych zawodów. Tym razem mają to być eliminacje do Pucharu Świata w Street Workout, które odbędą się 21 lipca w Bydgoszczy. Przypomnijmy, że Daniel już raz przez takie eliminacje przebrnął i awansował do finałowych zmagań (pisaliśmy o tym TUTAJ), ale niestety przez kontuzję kolana, której doznał kilka tygodni przed wyjazdem, nie mógł wziąć udziału w tych zawodach. Znając ambicję Daniela, można się spodziewać, że bełchatowianin będzie chciał nadrobić, to co stracił.

fot. archwium prywatne Daniela Lisa

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 707400 odwiedzin