Cztery medale zapaśników sekcji GKS Bełchatów w Woli Krzysztoporskiej

2018-06-11 16:28:11

Czterech zapaśników sekcji GKS Bełchatów zdobyło medale w zorganizowanym w Woli Krzysztoporskiej Ogólnopolskim Turnieju Młodzieży Szkolnej. Pozostałych trzech zawodników znalazło się poza podium.

Dominik Stasiak w kat. wagowej do 62kg, Oliwier Matyja w kat. wagowej do 57kg, Kacper Świercz w kat. wagowej do 48kg i Miłosz Dobrzyński w kat. wagowej do 44kg. To czwórka zapaśników GKS Bełchatów, która w miniony weekend zdobywała medale. Poza nimi w zawodach udział wzięli także: Kamil Majda w kat. wagowej do 75kg, Jakub Rzepecki w kat. wagowej do 68kg oraz Franciszek Pacyński w kat. wagowej do 48kg. Tych trzech zawodników uplasowało się na miejscach za podium.

Spośród podopiecznych Janusza Włastowskiego największe nadzieje wiązano z występem Tymoteusza Stemplewskiego, który niestety już w pierwszej walce doznał kontuzji i został wycofany z turnieju. Warto zaznaczyć, że Tymoteusz to zdobywca srebrnych medali w ogólnopolskich turniejach, które odbywały się w Pabianicach i Łodzi.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 545001 odwiedzin