Michał Oracz jedzie na mistrzostwa Polski LZS

2018-06-08 17:57:22

Kapitalny występ w mistrzostwach województwa łódzkiego LZS zaliczył Michał Oracz. Tenisista stołowy LKS Stomil Bełchatów zdobył trzy medale, w tym dwa złote i wywalczył przepustkę do udziału w mistrzostwach Polski LZS, które odbędą się już za tydzień.

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Tenisie Stołowym w kategorii żak, młodzik, junior i senior odbyły się w Moszczenicy. Z dobrej strony pokazali się zawodnicy LKS Stomil Bełchatów, a przde wszystkim Michał Oracz (na zdjęciu). Sięgnął on po trzy medale. W grze indywidualnej Michał zajął trzecie miejsce. Dwa złote krążki wywalczył zaś w deblu oraz w grze mieszanej. Tym zamym zawodnik LKS Stomil wywalczył awans na mistrzostwa Polski LZS. Zawody te w dniach 15-17 czerwca odbędą się w Brzegu Dolnym.

W tej samej kategorii juniorów startował także Damian Michalski. Został sklasyfikowany na miejscach 7-8 w grze pojedynczej oraz na piątej lokacie w deblu.

W kategorii kadetów startował Bartosz Wolski. Został sklasyfikowany na miejscach 9-12, a w grze podwojnej na lokatach 5-8. Brązowy medal w grze podwójnej w młodzika zdobył Bartosz Wojewoda. Indywidualnie zająłmiejsce 5/6. Na lokatach 9-12 oraz 7-8 w deblu uplasował się Łukasz Kasprzyk.

W kategorii żaków w Moszczenicy zagrał Piotr Kasprzyk, a w kategorii seniorów Łukasz Oracz. Obaj zostali sklasyfikowany na miejscach 9-12 indywidualnie oraz na lokatach 5-8 w deblu.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 544998 odwiedzin