Knock-Out Team wraca z Pabianic z workiem medali

2018-06-07 01:23:49

Knock-Out Team wraca z Pabianic z workiem medali

Podopieczni Krystiana Gortata w 33-osobowym składzie walczyli na Pucharze w Pabianicach, skąd przywieźli aż 38 medali. 6 krążków było koloru złotego, 12 srebrnego, a 20 brązowego. Dla większej części zawodników był to debiut w zawodach.

Choć zawodnicy klubu Knock-Out Team Bełchatów wiedzieli, że ta impreza jest ostatnią w tym sezonie, stanęli na wysokości zadania i sami dla siebie podnieśli poprzeczkę bardzo wysoko.

Zwracając uwagę na indywidualne sukcesy, najlepiej zaprezentował się debiutant Oskar Matyśkiewicz, który we wszystkich czterech konkurencjach, w jakich startował, zdobył złote krążki. - Nie chcę tutaj wyróżniać tylko i wyłącznie Oskara, bo na pochwałę za samą chęć startu zasługują wszyscy. W trakcie zawodów rozmawiałem z kilkoma osobami, które nie mogły uwierzyć w to, że trenujemy niecałe dwa lata. To jest bardzo miłe i motywuje nasz jeszcze bardziej - opowiada trener Krystian Gortat. W klasyfikacji medalowej zawodów klub z Bełchatowa uplasował się na 4. pozycji.

Mimo że sezon związany z udziałem w zawodach kończy się, to za dwa tygodnie mali taekwondziści podejdą do egzaminu na kolejne stopnie (pasy). - Wszystko wskazuje, że będzie to bardzo ciężki i wymagający egzamin - tłumaczy Gortat. Dzieci następnie będą odpoczywały, a w sierpniu wyruszą na zgrupowanie, które ma ich jak najlepiej przygotować do następnego sezonu. - Po obozie chcemy wznowić treningi i zaklepać kolejne wyjazdy, a te jeszcze zamierzamy zaplanować w tym roku. Nasze ostatnie występy pokazują, że będziemy walczyć o kolejne trofea - zaznacza trener.

fot. archwium prywatne Krystiana Gortata

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 782778 odwiedzin