[VIDEO] Świetna zabawa, czyli Dzień Dziecka przy Sportowej 3

2018-06-06 22:27:22

[VIDEO] Świetna zabawa, czyli Dzień Dziecka przy Sportowej 3

1 czerwca obchodzono Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji na Stadionie Miejskim w Bełchatowie zorganizowano festyn dla dzieci i młodzieży. W ciągu czterech godzin przez piknik przewinęło się około pół tysiąca osób wraz z najmłodszymi.

W trakcie całego wydarzenia przewidziano wiele atrakcji dla dzieci. Nie mogło zabraknąć dmuchanej zjeżdżalni i dżungli, wyznaczonego pola do gry w piłkę nożną i maty zapaśniczej, na której sekcja GKS Bełchatów na czele z trenerem Andrzejem Olczykiem prezentowała przeróżne chwyty oraz organizowała liczne konkursy z nagrodami. Rozegrany został także turniej w grę FIFA 17 na konsoli Play Station 3 w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów, a każdy uczestnik otrzymał liczne pamiątki. Ponadto wszyscy biorący udział w pikniku mogli posmakować słodyczy oraz waty cukrowej tylko i wyłącznie w biało-zielono-czarnych barwach. W trakcie pikniku rozdawano również kibicowskie vlepki oraz balony i wpinki. Po festynie przechadzał się także mamut, czyli klubowa maskotka, a czynny udział w zabawach brali piłkarze pierwszej drużyny GKS Bełchatów, którzy również wraz ze sobą zabrali swoje pociechy. TUTAJ można znaleźć obszerną fotorelację z tego wydarzenia.

Organizatorami tego wydarzenia było: Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze", ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów, Miejskie Centrum Sportu oraz klub GKS Bełchatów. Piknik był również współfinansowany przez Miasto Bełchatów.

fot. gksbelchatow.kibice-razem.pl

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 782762 odwiedzin